Bean Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

İkitelli Organize Sanayi Mah. YTÜ Teknopark Sok. Dış Kapı No:1 Ofis No: 2B06 Başakşehir/İstanbul

(0212) 671 49 91

www.bean.com.tr

PROJE EKİBİ

Fatih Yücekaya

Ozan Kaşıkçı

Uğur Erkan

Emre Biberoğlu

Tak-Çalıştır Akıllı Yaşam Sistemleri

Günümüzde akıllı evler maliyetinin yüksek ve sonradan montajının zor olmasından dolayı tercih edilmemektedir. Tak-çalıştır şeklinde oluşacak projeyle hem maliyeti daha uygun hem de kolay kullanılabilen bir sistem oluşturarak sadece evleri değil yaşamları da bu teknoloji ile kontrol edebileceğiz.

Proje prizleri, ampulleri Bluetooth 4.0 teknolojisiyle destekleyerek diğer bütün teknolojik ürünlerin akıllı telefondan, tabletten, bilgisayardan ya da desteklenen diğer cihazlardan tek bir uygulama ile güvenli şekilde kontrol edilmesini sağlayacaktır.

Proje sonucu ile akıllı prizler, ampul soketleri, ara çıktıların oluşmasını sağlayarak sisteme yeni ürünlerin katılmasını sağlayacak elektronik anahtarlar, geliştirici kitleri ve sisteme Wi-Fi desteği sağlayarak sistemin internet üzerinden de kontrol edilmesini sağlayacak olan ve kullanıldığı alan içerisinde Wi-Fi ağını genişleterek bağlantı gücünü arttıran akıllı merkezler üreterek ulaşıla bilinir ve kolay kullanılabilen kablosuz tak-çalıştır akıllı ev ürünleri oluşturmayı amaçlamaktayız.